Dogecoin czyli nowa kryptowaluta

Ostatnio zrobiło się głośno na temat jednej z nowych kryptowalut. Powstaje ich coraz więcej, ale Dogecoin jest wyjątkowy. Dlaczego? Bo został stworzony dla śmiechu, ale jeśli w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, to śmiesznie już nie jest i każdy chce zarobić.

W natłoku powstających kryptowalut, ktoś, a dokładniej Jackson Palmer i Billy Markus, stworzyli walutę bazującą na… internetowym memie z „piesełem” w roli głównej. Brzmi to jak jakiś kiepski żart, ale taką właśnie podstawą ma Dogecoin i jest to niejako wyśmianie tych wszystkich pozostałych coinów, które też wcale żadnego oparcia nie mają…

Dogecoin wszedł momentalnie na kilka mniejszych giełd i ludzie zaczęli kupować tę walutę, a kampania Dogecoina idzie w zaparte. Najpierw zaczął być pompowany na reddicie, czyli zagranicznym odpowiedniku Wykopu, a później do akcji dołączyły inne serwisy. Waluta staje się coraz popularniejsza, bo każdy chce mieć choć trochę DGC by w przyszłości nie żałować, gdy kurs będzie na dobrym poziomie.

Czy tak się stanie, to okaże się w przyszłości, ale popularność tej waluty może sprawić, że już niedługo możemy się całkiem nieźle zaskoczyć. Oczywiście w przyszłości może mieć to takie konsekwencje, że nagle budząc się jednego dnia, okaże się, że kurs poleciał w dół, a na giełdzie mieliśmy krach, bo kiedyś ta bańka spekulacyjna pewnie pęknie.

https://thebodylab.pl/studio-treningowe-redlowo/
https://www.formazdrowia.pl/oferta/
https://thebodylab.pl/gym-fitness-club-personal-trainer-diet-training-personal-plan-gdynia/
https://thebodylab.pl/forma-na-lata-the-body-lab-gym-club-gdynia/
https://www.formazdrowia.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/
https://www.formazdrowia.pl/laser-shape/
https://www.formazdrowia.pl/hifu/
https://www.formazdrowia.pl/mikropigmentacja/
https://www.formazdrowia.pl/stabilizacja-spiralna/
https://www.formazdrowia.pl/kinesiology-taping/
https://www.formazdrowia.pl/bioptron/
https://www.formazdrowia.pl/masaz-pneumatyczny/
https://chudnezanka.pl/
https://chudnezanka.pl/studio-ems-szamotuly/