Jak kupić Litecoin i gdzie możemy handlować LTC?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych kryptowalutami po tym, jak Bitcoin odniósł wielki sukces przekraczając granicę 1000$ za 1 BTC. Jest to krok na przód w kierunku niezależnych walut i nic dziwnego, że ludzie chcą posiadać także swoje udziały w tym, co się aktualnie dzieje. W internecie można znaleźć mnóstwo pytań typu „Gdzie kupić Litecoin” i dla niektórych wydaje się to skomplikowane, ale tak naprawdę takie nie jest. Tutaj dowiecie się jak kupić Litecoiny i gdzie można nimi handlować.

Litecoin na giełdzie – gdzie możemy handlować

Jak wiecie Litecoin to niezależna waluta i tak naprawdę to możemy handlować z każdym z kim nam się podoba. Przykładowo Ty wysyłasz mi 150zł, a ja wyślę Ci 1 LTC. Jeśli jednak nie chcesz szukać osób do handlu, a interesuje Cię gra na giełdzie, to oczywiście jest to także możliwe.

Obecnie Litecoin jest dostępny na BTC-e.com oraz kilku chińskich giełdach. Mówi się, że już niebawem LTC zostanie także dodany do największej giełdy Bitcoin, czyli MtGox, a byłby to milowy krok na przód, bo ilość transakcji dokonywanych za pomocą Litcoin wzrosłaby diametralnie.

Jak wpłacić pieniądze na BTC-e

Ta giełda oferuje co prawda bezpośrednią wpłatę dolarów czy euro na swoje konto, jednak jest to trochę niewygodne. Tradycyjny przelew bankowy ma dość duży limit minimalny (2000$). Jeśli chcemy za wszelką cenę wpłacić dolary na BTC-e, to mamy do wyboru także systemu płatności typu EgoPay, Perfect Money, czy Payeer, które są raczej znane internetowym inwestorom.

UWAGA: operując zwykłymi pieniędzmi (USD,EUR) na BTC-e jesteśmy narażeni na przejście weryfikacji, która polega na wysłaniu im skanu dowodu i rachunków potwierdzających naszą tożsamość. Nie jest to coś strasznego, ale większość woli korzystać tylko z wirtualnych walut, przez co omijają proces weryfikacji.

Jednak istnieje inny sposób na wpłatę do BTC-e. Możemy oczywiście przelać tam Bitcoiny, które kupimy w innym miejscu lub od innej osoby. Jest to obecnie najlepszy sposób na przelanie pieniędzy na tę giełdę i większość ludzi robi to właśnie w ten sposób. Kupujemy Bitcoiny, w miejscu, w którym jest to dosyć łatwe i szybkie, jak giełda Bitcurex, a następnie wysyłamy je na nasz portfel w BTC-e (trwa około godziny) i już wtedy możemy kupować Litecoiny. Poniżej opiszę Wam to krok po kroku.

https://thebodylab.pl/studio-treningowe-redlowo/
https://www.formazdrowia.pl/oferta/
https://thebodylab.pl/gym-fitness-club-personal-trainer-diet-training-personal-plan-gdynia/
https://thebodylab.pl/forma-na-lata-the-body-lab-gym-club-gdynia/
https://www.formazdrowia.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/
https://www.formazdrowia.pl/laser-shape/
https://www.formazdrowia.pl/hifu/
https://www.formazdrowia.pl/mikropigmentacja/
https://www.formazdrowia.pl/stabilizacja-spiralna/
https://www.formazdrowia.pl/kinesiology-taping/
https://www.formazdrowia.pl/bioptron/
https://www.formazdrowia.pl/masaz-pneumatyczny/
https://chudnezanka.pl/
https://chudnezanka.pl/studio-ems-szamotuly/