Litecoin na giełdach, czyli gdzie kupić LTC?

Litecoiny możemy zdobyć na kilka sposób. Jednym z nich jest „kopanie”, czyli otrzymywanie wynagrodzenia w postaci LTC w zamian za przetworzony kod sieci na naszym komputerze. Jednak do tego potrzebujemy mocnego sprzętu, a zysk i tak nie byłby zbyt duży, jeśli bawilibyśmy się w to na naszym domowym PC. Dlatego też jeśli chcemy zainwestować w LTC, to warto kupić Litecoiny na giełdzie.

W tym wpisie wymienię Wam znane mi giełdy Litecoiny na których możemy kupić tę walutę za dolary, euro, czy Bitcoiny, bo póki co kupno za złotówki nie jest niestety możliwe. No chyba, że mówimy o zwykłej transakcji pomiędzy dowolnymi ludźmi – „Ty dajesz mi określoną ilość PLN, a ja wysyłam Ci Litecoiny” i oczywiście jak najbardziej jest to również ciekawy i skuteczny sposób na zdobycie LTC.

Giełdy Litecoin – gdzie kupimy LTC

Przejdźmy więc do istoty tego wpisu, a więc czas na opisanie giełd z Litecoinami. Spośród największych giełd kryptowalut, niestety jak na razie jedynie jedna z nich daje nam możliwość kupienia LTC. Jest to jednak również pewien plus, ponieważ jak tylko Litecoin wejdzie do tych prawdziwych potentatów, to kurs powinien poszybować w górę, bo zainteresowanie tą walutą na pewno się zwiększy, a co za tym idzie powinniśmy na tym zarobić.

Obecnie mówi się, że już niebawem LTC ma wejść na giełdę MtGox, czyli tak naprawdę obecnie najważniejszą giełdę Bitcoinów. Kiedy to się stanie, to do końca nie wiadomo, ale trzymajmy kciuki, aby stało się to jak najprędzej, bo na pewno wyjdzie nam to wszystkim na dobre.

1. Giełda BTC-e

To o niej była mowa, jeśli chodzi o tą jedną z większych. BTC-e jest już uznane na tym rynku i większość ludzi chcących kupić BTC wybiera właśnie ją. Jest to jednak dość specyficzna firma, a dokładniej mam na myśli to do kogo ona należy. Jest w rękach rosyjskich, a jak wiemy różnie może być ze stronami pochodzącymi z tego kraju, więc osobiście nie trzymałbym tam żadnej waluty, a jedynie handlował. Zresztą w ogóle nigdy nie trzymajcie waluty na jakiejkolwiek giełdzie zbyt długo, tylko jeśli chcecie trzymać daną walutę, to trzymajcie ją na osobistym portfelu!https://thebodylab.pl/studio-treningowe-redlowo/
https://www.formazdrowia.pl/oferta/
https://thebodylab.pl/gym-fitness-club-personal-trainer-diet-training-personal-plan-gdynia/
https://thebodylab.pl/forma-na-lata-the-body-lab-gym-club-gdynia/
https://www.formazdrowia.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/
https://www.formazdrowia.pl/laser-shape/
https://www.formazdrowia.pl/hifu/
https://www.formazdrowia.pl/mikropigmentacja/
https://www.formazdrowia.pl/stabilizacja-spiralna/
https://www.formazdrowia.pl/kinesiology-taping/
https://www.formazdrowia.pl/bioptron/
https://www.formazdrowia.pl/masaz-pneumatyczny/
https://chudnezanka.pl/
https://chudnezanka.pl/studio-ems-szamotuly/