Mitologia współczesna

Istnieje wiele mitów odnośnie perfum i tutaj postaram się je rozwiać, jedne zwariowane i niedorzeczne inne jak najbardziej prawdziwe. Perfumy tłumią przykre zapachy, czyli w pewnym sensie ukrywają jakąś tajemnicę, jednak nie są zamkniętą księgą i mówią o Tobie prawdę, przedstawiają cię taką, jaka jesteś.

Pierwszym mitem jest teza, iż perfumy powinny być dobierane po kolorze włosów. Podobno blondynki powinny używać innych perfum niż brunetki. Prawda czy fałsz? Zapach perfum powinno dobierać się według osobowości człowieka, cała prawda leży w naszym charakterze i nie sposób jednoznacznie dokonać podziału na kolor włosów czy cery.

Czy perfumy zawsze pachną tak samo? Oczywiście, że nie! Ten sam zapach pachnie inaczej na każdym człowieku. Związane jest to z naturalną wonią człowieka, od sposobów jego odżywiania, hormonów itp.

Czy kobiety mogą używać męskich zapachów? Jak najbardziej, warunkiem jest jednak zamiłowanie do ostrych, kolońskich czy drzewnych aromatów. Od jakiegoś czasu producenci perfum wypuszczają damski i męski wariant tych samych perfum. Jest to pewny sposób alternatywy. Perfumy o podobnej nucie, różniące się jedynie ostrością zapachów, mając jednak delikatny, wspólny charakter, są idealnym rozwiązaniem dla zakochanych par.

https://thebodylab.pl/studio-treningowe-redlowo/
https://www.formazdrowia.pl/oferta/
https://thebodylab.pl/gym-fitness-club-personal-trainer-diet-training-personal-plan-gdynia/
https://thebodylab.pl/forma-na-lata-the-body-lab-gym-club-gdynia/
https://www.formazdrowia.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/
https://www.formazdrowia.pl/laser-shape/
https://www.formazdrowia.pl/hifu/
https://www.formazdrowia.pl/mikropigmentacja/
https://www.formazdrowia.pl/stabilizacja-spiralna/
https://www.formazdrowia.pl/kinesiology-taping/
https://www.formazdrowia.pl/bioptron/
https://www.formazdrowia.pl/masaz-pneumatyczny/
https://chudnezanka.pl/
https://chudnezanka.pl/studio-ems-szamotuly/