Stoiska z perfumami oraz bielizną

Centra handlowe oferują coraz więcej stanowisk. Architekci wzięli się na sposób, wykorzystując nie tylko powierzchnię, ale i podział konkretnych stanowisk.

Przystosowanie centrów handlowych do wszelkiego rodzaju sklepów z modną odzieżą, perfumerii, bielizny , czy typowo gastronomicznych.

Każda firma chcąca wejść na rynek i rozszerzyć swoją sprzedaż w wielkich galeriach, ma możliwość wyboru najbardziej pasującego stanowiska – boksu do swojej działalności.

Weźmy przykład choćby perfumerie, „sephora”, czy „Douglas”, które potrzebują minimum 100m2, aby pokazać klientowi swoje wszystkie produkty. Nie będziemy ukrywać również faktu, iż każdy metr dodatkowo, to duży wydatek, nie tylko w galeriach w Warszawie czy we Wrocławiu. Coraz więcej galerii powstaje w mniejszych miastach, których ludność nie przekracza 100 tyś mieszkańców. Ceny za wynajem powierzchni nie będą porównywalne z dzierżawą np. takiej samej powierzchni w Warszawie czy w innym wielkim mieście.

Chociaż mogą nas niemile zaskoczyć… Zastanów się zanim wynajmiesz powierzchnię w Galerii w Twoim mieście. Porównaj ceny.

https://thebodylab.pl/studio-treningowe-redlowo/
https://www.formazdrowia.pl/oferta/
https://thebodylab.pl/gym-fitness-club-personal-trainer-diet-training-personal-plan-gdynia/
https://thebodylab.pl/forma-na-lata-the-body-lab-gym-club-gdynia/
https://www.formazdrowia.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/
https://www.formazdrowia.pl/laser-shape/
https://www.formazdrowia.pl/hifu/
https://www.formazdrowia.pl/mikropigmentacja/
https://www.formazdrowia.pl/stabilizacja-spiralna/
https://www.formazdrowia.pl/kinesiology-taping/
https://www.formazdrowia.pl/bioptron/
https://www.formazdrowia.pl/masaz-pneumatyczny/
https://chudnezanka.pl/
https://chudnezanka.pl/studio-ems-szamotuly/